Erk PNG LOGO
united-kingdom
turkey

1 Gece Konaklamalı Drama Noel Baba Köyü, Kavala, İskeçe, Gümülcine, Jumbo AVM Turu

1 Gece 3 Gün

Yunanistan

15.12.2023/17.12.2023

İstanbul Çıkışlı


Whatsapp’tan Detaylı Bilgi Alabilirsiniz

Erk-City-Travel-Telefon-Numarasi-1
Kavala 2

Drama Noel Baba Köyü, Kavala, İskeçe, Gümülcine, Jumbo AVM Turu

Eğer bu yıl unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız, Drama Noel Baba Köyü, Kavala, İskeçe, Gümülcine ve Jumbo AVM Turu tam size göre. Bu tur, hem tarihi ve kültürel zenginlikleri keşfetmenizi hem de eğlenceli alışveriş deneyimleri yaşamanızı sağlayacak.

Drama Noel Baba Köyü:

Turumuzun ilk durağı Drama Noel Baba Köyü! Burası sadece Noel zamanında açılan bir köy değil, yıl boyunca açık. Burada Noel Baba’nın evini ziyaret edebilir, hediyeler alabilir ve tatil sezonunu her daim yaşayabilirsiniz. Köyün atmosferi sizi büyüleyecek ve unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Kavala:

Kavala, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü bir Yunan şehridir. Bu turda Kavala’nın tarihi sokaklarını dolaşabilir, antik yerleri keşfedebilir ve lezzetli Yunan mutfağının tadını çıkarabilirsiniz. Kavala Kalesi ve Limanı gibi önemli turistik noktaları ziyaret ederek, şehrin tarihine tanıklık edebilirsiniz.

İskeçe ve Gümülcine:

İskeçe ve Gümülcine, Türk ve Yunan kültürlerinin harmanlandığı şehirlerdir. Bu turda bu şehirleri ziyaret ederek, bu benzersiz kültürel atmosferi deneyimleyebilirsiniz. Etnik çeşitliliği, renkli pazarları ve geleneksel el sanatlarıyla tanışabilirsiniz.

Jumbo AVM:

Tatilinizin bir parçası olarak eğlenceli bir alışveriş deneyimi yaşamak isterseniz, Jumbo AVM tam size göre. Çocuklar ve yetişkinler için oyunlar, oyuncaklar, hediyelik eşyalar ve daha fazlasını bulabileceğiniz bu büyük alışveriş merkezi, tatil alışverişiniz için harika bir seçenek.

Bu tur, tatiliniz boyunca hem eğlenceli anılar biriktirmenizi hem de yeni kültürler ve gelenekler keşfetmenizi sağlayacak. Noel Baba Köyü, tarihi şehirler, etnik çeşitlilik ve alışveriş deneyimi ile dolu bu tur, unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.

Hemen yerinizi ayırtın ve bu benzersiz turun tadını çıkarın. Tatil sezonunu Drama Noel Baba Köyü, Kavala, İskeçe, Gümülcine ve Jumbo AVM Turu ile unutulmaz kılın.

Erk-City-Travel-Telefon-Numarasi-1
  • Ön Bilgiler
  • Tur Planı

Planlanan Gidilecek Yerler

Drama Noel Baba Köyü, Kavala, İskeçe, Gümülcine, Jumbo AVM

Ulaşım

İstanbul

Yunanistan

İstanbul

Fiyata Dahil Olanlar

1 Gece ¾* şehir merkezi otelinde konaklama

1 sabah kahvaltısı

Linka araçları ile ulaşım

Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti

Araç içi ikramlar

Fiyata Dahil Olmayanlar

Belirtilen dışında tüm öğünler

Tüm kişisel harcamalar

Yurtdışı çıkış harcı 150TL

Schengen Vize Ücreti 200€ (yeşil pasaport sahipleri muaftır)

Ek Fiyatlar

1. gün

15 ARALIK CUMA 24:00

Kozyatağı Cities Önü, 24:30 Mecidiyeköy Murat Muhallebicisi, 01:00 İncirli Ömür Plaza, 01:30 Beylikdüzü Marmara Park AVM önünden hareket ile yola çıkıyoruz. Tekirdağ üzerinden yolculuğumuz İpsala Sınır Kapısı’na. gece boyu yolculuk.

2. gün

16 ARALIK CUMARTESİ

Sabah saatlerinde tesiste alınan serbest kahvaltı sonrası Kavala’da panaromik şehir turu. Su Kemerleri, Liman, Kale, 19.yy Neo Klasik yapılar, Pangia, Eski ve Yeni Şehir, Acropolis, Deniz Feneri, Ag.Nicholas, Teodoro Kimissi kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa imarethanesi ve heykelinin görülmesinin ardından otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir dinlenme sonrası akşam üzeri çıkarak Jumbo AVM ve Drama Noel Baba Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Gece saatlerinde konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz.

3. gün

17 ARALIK PAZAR

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından varılan İskeçe’ye varıyoruz. Batı Trakya Türkleri’nin en yoğun yaşadığı şehir olan İskeçe’de serbest zaman sonrası Gümülcine’ye doğru devam ediyoruz. Yol üzerinde size bir süprizimiz olacak. Gümülcine’ye varır varmaz şehrin simgesi olan Kılıç Heykeli bizi karşılıyor. Türk mahallesinde yürüyüş turu sonrası serbest zaman. Belirtilen saatte otobüsümüzde buluşarak Dedeağaç’a uğrayıp İpsala Sınır Kapısı’na varıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası yurdagiriş yapıp sizleri aldığımız noktalara bırakıyoruz. Bir başka gezide görüşmek üzere.

Kavala 1
Kacilmayacak-Firsatlar-Seyahatin-En-Guzel-Hali
Whatsapp Gruplara Özel Butik Turlar 1
Strasbourg Colmar Noel Turları Detaylar ve Turlara Katılmak İçin Tıklayın 1
Romanya Turları Detaylar ve Turlara Katılmak İçin Tıklayın 1
Tayland Bangkok Pattaya Detaylar ve Turlara Katılmak İçin Tıklayın 1
Tayland Bangkok Phuket Detaylar ve Turlara Katılmak İçin Tıklayın 1
Azerbaycan Detaylar ve Turlara Katılmak İçin Tıklayın 1
Kars Detaylar ve Turlara Katılmak İçin Tıklayın 1
Eskişehir Detaylar ve Turlara Katılmak İçin Tıklayın 1
Şirket Turları Detaylar ve Turlara Katılmak İçin Tıklayın 1
Mardin Midyat Turları Detaylar ve Turlara Katılmak İçin Tıklayın 1
Mardin Diyarbakır Turları Detaylar ve Turlara Katılmak İçin Tıklayın 1
Alaçatı Ot Festivali Turları Detaylar ve Turlara Katılmak İçin Tıklayın 1

Acentamız

ERK CITY BİR RAMOTUR KURULUŞUDUR

TÜRSAB Dijital Doğrulama

Adres Bilgisi:

Kuştepe Mah. İnönü Cad. Abide Sitesi B1 blok No:5 Daire:3 Şişli – İSTANBUL

İletişim Bilgisi:

Bizi arayın 0212 216 27 37

Bize Yazın info@erktravel.com